Bendrovių steigimas / likvidavimas

„UAB“ registravimas daugeliui verslininkų yra pirmas žingsnis kuriant naują verslą. Juridinio asmens (įmonės) registracija turi daug rimtų privalumų, lyginant su individualios įmonės registracija, būtent:

  • UAB steigėjai yra atsakingi kreditoriams tik už savo įnašą į įstatinį kapitalą, todėl jie nekenkia savo asmeniniam turtui.
  • Įregistravus UAB, steigėjai nėra įpareigoti dalyvauti jų (jos) sukurtos įmonės ekonominėje veikloje, tačiau tuo pat metu jie gauna pelno dalį pagal bendrovės įstatinio kapitalo dalį.
  • Juridinis asmuo (įmonė), sukurtas kaip ribotos atsakomybės bendrovė, praktiškai neturi jokių apribojimų pasirinkdamas įmonės ekonominę veiklą.

Svarbu pridurti, kad ribotos atsakomybės bendrovė, palyginti su IĮ, turi ir trūkumų: pasižymi daug didesne mokesčių ir buhalterinė apskaita. Bet kokia UAB yra atsakinga už apskaitos tvarkymą.

Teisinės paslaugos, susijusios su UAB registracija

  • Visų niuansų, subtilybių bei prašymų aptarimas su ekspertu dėl UAB įregistravimo, mokesčių sistemos pasirinkimo, patarimų ir instrukcijų gavimas, kaip elgtis, pateikti papildomą informaciją apie teisines paslaugas, susijusias su įmonės kūrimu telefonu arba asmeniniame susitikime.
  • Dokumentų surinkimas ir perdavimas EASY OPEN GROUP specialistui registracijai pradėti, įskaitant notaro kopijas. Mūsų specialistas gali kartu su Jumis atlikti vizitą pas notarą ir pateikti dokumentus į Registrų Centrą.
  • EOG paslaugų apmokėjimas už juridinio asmens (UAB) registraciją.

Juridiniams asmenims, kurie naudojosi mūsų paslaugomis įmonės registracijai, EASY OPEN GROUP siūlo nuolaidą buhalterinėms paslaugoms.

Teisinės paslaugos, susijusios su UAB likvidavimu

Daugelis verslo savininkų šiandien susiduria su poreikiu likviduoti įmonę. Bendrovės likvidavimo priežastys gali būti skirtingos, įskaitant įmonės nuostolingumą, verslo restruktūrizavimą, bendrovės mokesčių veiklos pažeidimus dėl netinkamos apskaitos, didelių teisės pažeidimų ir kt. Be to, bendrovės likvidavimas yra daug darbo reikalaujantis procesas, reikalaujantis tam tikrų procedūrų.

Įmonės likvidavimo procesas apima kelis etapus:

  1. Sprendimas dėl likvidavimo;
  2. Registruojančios institucijos pranešimas;
  3. Informacijos platinimas žiniasklaidoje;
  4. Pranešimas darbuotojams apie bendrovės likvidavimą;
  5. Pranešimas kreditoriams;
  6. Likvidacinio balanso sudarymas;
  7. Likusio turto paskirstymas;
  8. Likvidacinio balanso pateikimas;
  9. Juridinio asmens likvidavimo registravimas.

EASY OPEN GROUP specialistai teikia visas paslaugas, susijusias su bendrovės likvidavimu.